Ubytování

MENU

O to, kde budete během svého pobytu v Madridu bydlet, si nemusíte dělat žádné starosti. Ubytování vám zařídíme podle vašich požadavků; můžete zůstat u hostitelské rodiny, ubytovat se v bytě, který sdílí více lidí, na studentské koleji, v hostelu, či hotelu.

 

Veškeré ubytování je na vysoké úrovni a je dobře dostupné veřejnými dopravními prostředky. Cesta do školy se pak pohybuje mezi 10 a 30 minutami.

 

Hostitelská rodina

Pobyt u španělské rodiny je dobrou volbou pro studenty, kteří si chtějí procvičit Španělštinu s rodilými mluvčími, a to i mimo školní budovu. Studenti mají svůj vlastní pokoj a veškeré hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány. Jsou velmi spolehlivé a všichni studenti zde zažijí pohostinnou atmosféru. Pobyt v hostitelských rodinách zahrnuje každodenní snídaně a večeře.

 

Sdílený byt

S dalšími studenty ze školy můžete zůstat ve sdílených bytech. Dostanete vlastní pokoj a přístup do kuchyně a obývacího pokoje. Koupelna je buďto společná, nebo si můžete zarezervovat vlastní. Všechny byty jsou vybaveny internetem a televizí.

 

Studentská kolej

Ubytovat se rovněž můžete na univerzitní koleji. Zde budete mít vlastní pokoj a s ostatními studenty budete sdílet obývací pokoj a kuchyň. Koupelnu můžete mít vlastní, nebo společnou. Každý den kromě neděle pak dostanete snídani, oběd a večeři. Všechny koleje jsou vybaveny WiFi připojením.

 

Soukromý byt

V centru Madridu jsou k dispozici byty pro ty studenty, kteří preferují soukromí a nezávislost.

 

Hotel, Hostel

JAS Languages vám může zařídit hotel či hostel přesně podle vašich požadavků a vašeho rozpočtu, a to v rozumné vzdálenosti od školy.

 

Ubytujete-li se u hostitelské rodiny nebo v bytě, který sdílí více studentů, budete muset složit kauci v hodnotě 60 euro. Tato kauce vám bude záloha vrácena, jakmile se z bytu odstěhujete. Škola si může kauci ponechat v případě, že student poškodil nábytek či vybavení, zanechal po sobě pokoj v nepořádku, či se choval nepřiměřeně hlasitě.