Škola

MENU

Naše akreditovaná jazyková škola se nachází v městské části Salamanca, která je od centra Madridu vzdálená pouze pár minut metrem. Jedná se o bohatou čtvrť s reprezentativními bulváry a okrasnými historickými budovami, skvělé místo pro procházení se a objevování krás Madridu. V této oblasti se nachází velké množství útulných kaváren a restaurací, kde si můžete se svými spolužáky odpočinout.

 

Škola je situována vedle věhlasného parku El Parque de Retiro a poblíž oblíbených ulic Calle Goya, Serrano a Velázquez. V docházkové vzdálenosti od školy se pak nachází velmi živý bulvár Gran Via se slavnými muzei umění.

 

Do školy a zpět se pak jednoduše dostanete veřejnými dopravními prostředky. V blízké vzdálenosti od budovy se nachází tři různé linky metra.

 

Vyučování probíhá v pohodlných a moderních třídách s přátelskou atmosférou. Naši učitelé jsou pečlivě vybíráni. Všichní jsou rodilí mluvčí, každý z nich je dostatečně kvalifikován, což znamená, že získal alespoň jeden titul a má víceleté zkušenosti s učením. Za pomoci efektivního a zároveň zábavného stylu učení vás bezpečně provedou všemi složitostmi Španělštiny.