Jazykové kurzy v Madridu

MENU

Pokud již máte alespoň nějaké znalosti španělštiny, tak můžete do kurzu nastoupit každé pondělí v roce. Na základě vaší úrovně španělštiny pak budete umístěni do skupiny. Jste-li absolutní začátečník, tak se musíte držet pevně stanovených termínů začátku kurzu.

 

Intenzivní španělština

Tento kurz je na naší škole nejpopulárnější. Zaměřuje se jak na gramatiku, tak i na konverzaci a pomůže vám rychle posunout svou španělštinu o úroveň výš. Během kurzu rozvinete své komunikační dovednosti, naučíte se velké množství nových slovíček a zlepšíte své dovednosti v poslechu, čtení a psaní. Můžete si vybrat mezi dopoledním a odpoledním termínem.

 

Rozvrh: 20 hodin týdně, 4 hodiny denně

 

Začátek kurzů pro absolutní začátečníky:

7. ledna, 27. ledna, 17. února, 10. března, 31. března, 21. dubna, 12. května, 2. června, 14. července, 4. srpna, 25. srpna, 15. září, 6. října, 27. října, 17. listopadu, 9. prosince

 

Středně intenzivní španělština

Tento kurz má stejnou strukturu jako Intenzivní španělština, pouze zahrnuje méně hodin týdně. Je vhodný pro ty, kdo nemají tolik času, aby navštěvovali intenzivní kurz, ale stále si chtějí rychle zlepšit svou španělštinu.

 

10 hodin týdně, 2 hodiny denně

 

Super intenzivní španělština

Tento kurz je kombinací Intenzivní španělštiny a Individuálních kurzů. Během vyučování budete v rámci třídy pracovat na zlepšení své gramatiky a konverzačních dovednostech. Se soukromým lektorem se pak můžete zaměřit na oblasti, které potřebujete, nebo chcete, rozvinout.

 

20 hodin týdně, 4 hodiny denně + 5 hodin se soukromým lektorem

 

Individuální kurzy

Individuální vyučování se plně přizpůsobuje potřebám a přáním studentů. Jsou navrženy tak, aby splňovaly konkrétní cíle, a jsou přizpůsobeny studentově úrovni španělštiny.

 

Tyto hodiny se mohou konat v každou denní dobu a na jakémkoliv místě, ať již ve škole, nebo na jiném místě, které si student vybere.

 

Španělština pro malé skupiny

Chcete-li studovat španělštinu společně se svými přáteli, kolegy či svou rodinou, pak jsme schopni vám připravit soukromé hodiny přímo pro vaši skupinu.

 

Náplň hodiny bude přizpůsobena úrovni znalosti španělštiny a bude zaměřena na oblasti, na kterých byste rádi zapracovali.

 

Požadavky: skupina čítající 2-3 osoby, podobná úroveň španělštiny, všichni členové skupiny mají stejné cíle.

 

Španělština a tanec

Vyučování španělštiny můžete zkombinovat s hodinami tance, například Flamenco, Salsa, Tango či Sevillanas.

 

Taneční hodiny jsou pořádány v nejlepších madridských tanečních školách, které nabízí široké spektrum různých tanců. Pro intenzivnější vnímání vnitrozemské atmosféry se můžete zaměřit na klasické latinské tance, ale v případě zájmu jsou k dispozici i další typy tanců, jako je moderní tanec, jazz či například balet, který vám rovněž můžeme zprostředkovat. Předchozí zkušenosti či taneční partner nejsou podmínkou.

 

Španělština 20 hodin týdně + 5 hodin tanečního kurzu

 

Španělština a umění

Španělské umění má velmi pestrou historii, především pak španělské malby jsou na celém světě vysoce ceněny. Někteří ze známých malířů předchozích století jsou například Diego Velazquez, Goya, Pablo Picasso, či Salvador Dali. Všichni z nich byli pro společnost velmi významní.

 

Je-li umění jedním z vašich zájmů, tak si můžete vyučování španělštiny zkombinovat s hodinami umění, čímž získáte možnost poznat svět španělského umění.

 

Zaměřit se můžete na hodiny keramiky, kreslení či malování. Z těchto možností si můžete vybrat buďto jednu, nebo je všechny zkombinovat. Hodiny umění se konají v zavedených madridských uměleckých školách, které jsou velmi dobře dostupné.

 

Španělština 20 hodin týdně + 5 hodin kurzu umění

 

Španělština a business

Tento kurz má stejnou charakteristiku jako Intenzivní španělština. Vedle skupinových hodin španělštiny však ještě budete navštěvovat 5 či 10 individuálních hodin se soukromými lektory, které budou pojednávat o různých tématech byznysu.

 

Tento kurz je přínosný pro každého, kdo si nechce pouze vylepšit svou znalost každodenní španělštiny, ale zároveň by rád získal přínos pro své odborné dovednosti.

 

Španělština 20 hodin týdně se skupinou

 

Dlouhodobá španělština/ Semestr španělštiny

Náplň tohoto kurzu je totožná jako u Intenzivní španělštiny, avšak na období delší než 8 týdnů.

 

Skupinový program pro větší skupiny

Chcete-li zařídit kurz a další aktivity pro větší skupiny studentů, pak nás prosím přímo kontaktujte. Poskytneme vám informace o našich obecných skupinových programech. Zároveň společně probereme vaše přání a můžeme tak připravit program, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

 

Španělština na více místech

Studium na více místech je skvělou volbou pro každého, kdo chce hlouběji poznat Španělsko a s tím i rozdíly mezi různými oblastmi. Španělsko je velká země a každá oblast má své zvyky a svou kulturu. Tímto způsobem zažijete atmosféru každého z regionů, poznáte nové lidi, zvyky a na vlastní kůži poznáte rozmanitost této země.

 

Kurz konající se na více místech se skládá ze čtyřtýdenního studia v Madridu a následně pokračuje kurzem ve městech, která si sami vyberete.

 

Gap year ve Španělsku

V dnešní době touží velké množství studentů a mladých odborníků strávit nějaký čas v zahraničí. Ať již právě úspěšně dokončili své studium, nebo si chtějí udělat kariérní pauzu ve svém profesním životě.

 

Chcete-li strávit tzv. gap year ve Španělsku, tak vám ho pomůžeme sestavit tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Můžete si užívat volný čas, svobodu a zároveň zlepšovat svůj akademický a profesní profil.

 

Na začátku pobytu se sejdete s naším poradcem, se kterým proberete své cíle a svá přání. Na základě této porady vám pomůžeme sestavit program, který vás zaujme.

 

Stáž/Pracovní pozice

V dnešní době si společnosti velmi cení zkušeností ze zahraničí, což je důvod, proč se velké množství studentů rozhoduje po skončení studia pro stáž v jiné zemi. Studentům, kteří by rádi získali nějaké profesní zkušenosti ve Španělsku, rádi nabídneme program zaměřující se na pracovní pozice.

Příprava na zkoušky ze španělštiny DELE

DELE je zkratkou pro “Diploma Español como Lengua Extranjera” (Diplom ze španělštiny jakožto Cizího Jazyka). DELE je celosvětově uznávanou akreditací, která dokládá vaši úroveň znalosti španělského jazyka. Tato zkouška je uznávána univerzitami, soukromými školami, obchodními komorami a společnostmi působícími v soukromém i veřejném sektoru. V současné době můžete tento test složit ve více než 100 zemích po celém světě.