Kurzy Španělštiny v Madridu

Ať jste absolutní začátečník, pokročilý, či velmi pokročilý, vždy u nás najdete vhodné kurzy. Naše obecné kurzy pomáhají zlepšit plynulost řeči a její pochopení v běžných denních situacích, přičemž si můžete vybrat z různých skupin a intenzit. Individuální kurzy jsou určeny pro každého, kdo chce studovat se soukromým lektorem. Termíny a obsah kurzů si zde můžete upravit podle svých potřeb. Jazykový kurz španělštiny pak můžete zkombinovat s hodinami tance či umění.

 

Nové kurzy začínají každé pondělí a vybrat si můžete jak z ranních, tak i z odpoledních termínů. Minimální doba studia je jeden týden. Vyučování probíhá v malých skupinách s maximálně osmi studenty a k dispozici je ve všech šesti úrovních jazykového Společného Evropského Referenčního Rámce (SERR), tedy A2-C1. V den příjezdu vyplní každý student test znalostí, na jehož základě bude umístěn do odpovídající třídy. Vedle obecných kurzů nabízíme pestrou škálu profesionálních kurzů. Tyto začínají v různých termínech napříč celým rokem, pro zjištění začátku vámi vybraného kurzu prosím kontaktujte JAS Languages.

 

Na konci kurzu obdrží každý student certifikát, který obsahuje informace o navštěvovaném kurzu a dosaženém stupni znalosti Španělštiny.

 

Škola je akreditována institutem Instituto Cervantes, který garantuje vysoký standard ve výuce Španělštiny.