Ubytování v Barceloně

Pokud jste studentem naší školy, pak jsme vám schopni zajistit ubytování během vašeho pobytu v Barceloně. Můžete si vybrat typ ubytování, který nejlépe sedí vašim potřebám. Nabízíme ubytování u hostitelské rodiny, v bytě sdíleném více studenty, soukromý apartmán, hotel či hostel.

 

Všechna místa jsou vybírána velmi pečlivě a cesta od místa pobytu do školy trvá vždy méně než 25 minut.

 

Hostitelská rodina
Pobyt u jedné z našich hostitelských rodin je pro vás tou správnou volbou, pokud chcete blíže poznat místní styl života a procvičit si španělštinu i mimo školu. Budete mít vlastní koupelnu a sadu klíčů k bytu. Všechny naše rodiny jsou velmi pohostinné a spolehlivé. Pobyt v hostitelské rodině zahrnuje snídani na každý den. Můžete se rovněž rozhodnout, zda chcete dostávat i večeře.

 

Sdílený byt
Preferujete-li pobyt v bytě s ostatními studenty, pak se můžete rozhodnout pro jeden z našich sdílených bytů. Budete mít vlastní ložnici s postelí (jednolůžkem nebo dvojlůžkem) a obývací pokoj společně s kuchyní budete sdílet s dalšími obyvateli bytu. V jednom bytě může být maximálně 6 studentů najednou. Všechny naše byty jsou vybaveny Wifi přístupem k internetu zdarma.

 

Nabízíme dva typy sdílených bytů. Běžné sdílené byty a luxusní sdílené byty.

 

Luxusní sdílené byty mají stejnou charakteristiku jako běžné byty, ale jsou zároveň vybaveny televizí a klimatizací. Kromě toho mají všechny pokoje dvojlůžko a vlastní soukromou koupelnu.

 

Soukromý apartmán, hotel, hostel
Chcete-li raději zůstat v soukromém bytě, hotelu nebo hostelu, pak nás kontaktujte a my vám poskytneme další informace. Můžeme zajistit ubytování na vámi preferovaném místě tak, aby vyhovovalo vašemu rozpočtu a vašim potřebám.

 

Minimální pobyt ve všech typech ubytování je jeden týden.