Škola

Naše škola se nachází v překrásném domě v centru Barcelony, v oblasti zvané Eixample Derecha. Budova je situována v malé a tiché uličce, ve které nejezdí žádná auta. Má svou vlastní střešní terasu a zahradu, kde si můžete odpočinout a strávit čas se svými spolužáky.

 

Škola leží v docházkové vzdálenosti od centra. Během deseti minut můžete pěšky dojít na místa jako Plaza Catalunya, La Rambla, El Born či největší barcelonský park – Park de la Ciutadella.

 

Vyučování probíhá v malých skupinách studentů. Minimální počet studentů v jedné třídě jsou dvě osoby a maximální počet je deset osob. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí s titulem a mnoha lety praxe.

Kurzy začínají každé pondělí. Na začátku budete zařazeni do odpovídající skupiny a to dle testu vaší úrovně. Pokud se španělštinou teprve začínáte, pak budete umístěni do třídy pro absolutní začátečníky. Tyto kurzy začínají každé druhé pondělí.

 

Naše škola je akreditována organizací Instituto Cervantes, která zaručuje vysoké kvalitativní standardy výuky španělštiny a pokrývá všech šest úrovní Společného evropského referenčního rámce (CEFR) A2-C1.